غلط یاب املایی و انشایی آنلاین

Categories

? وبسایت بسیار مفید برای غلط‌یابی املایی و انشایی آنلاین
اگر شما هم به دلایلی مجبور و یا علاقمند به به نوشتن مقاله انگلیسی هستید و گه گاه در آن اشکالات انشایی و جمله‌بندی نامناسبی می‌بینید، راه‌حل کار را در چه می‌بینید؟ از کسی که زبانش خوب است کمک می‌گیرید؟ از همان قابلیت غلط‌یاب املایی و انشایی آفیس کمک می‌گیرید؟ غلط‌یاب املایی امروزه پیشرفت زیادی داشته است اما کماکان غلط‌یاب انشایی که ایرادهای جمله‌بندی شما را بگوید به‌طور مناسبی در آفیس وجود ندارد.
مثلاً شما ممکن است نحوۀ جمله‌‌بندی‌تان با آنچه عرف انگلیسی‌زبان است فرق کند و یا یک اصطلاح را خوب به‌کار نگیرید در حالی که املای آن درست است و حتی ترتیب جمله‌بندی هم صحیح باشد اما مرسوم نباشد.
?امروز به شما وب‌سایتی معرفی می‌کنیم که به شما کمک می‌کند تا جمله‌بندی مناسب داشته باشید و ایرادهای انشایی و املایی و کیفیت سنجی و قوام سنجی پاراگراف‌های خود را به آن بسپارید.
?وب‌سایت Grammarly به‌صورت فوق‌العاده هوشمند و تقریباً مشابه یک انسان تحصیل‌کرده در زبان انگلیسی می‌تواند ایرادهای متن شما را در بیاورد و به شما در مورد کیفیت جمله‌بندی نکاتی را یادآوری کند. این سایت را از دست ندهید. بدون شک اگر شما برای ساپورت از یک شرکت خارجی تماس بگیرید و یا قصد انتشار مقالۀ انگلیسی را داشته باشد کیفیت جمله‌بندی شما اثر بسیاری در موفقیت شما خواهد داشت. از دیگر قابلیت های این پایگاه، امکان بررسی پلاجیاریزم یا سرقت علمی است
? لینک دسترسی:

? www.grammarly.com

1 comment

  1. هر یکی را بیاموخته که غذای خویش چون به دست آورد. مثل تو چون مورچه ای است که در قصر ملکی سوراخی دارد جزء غذای خویش و یاران خویش چیزی نمی بیند .اگر خاهی به درجه مورچه غنائت کنی می باش وگرنه راحت داده‌اند تا در بستان معرفت حق تعالا تماشا کنی و بیرون آیی .دیگران زبان نقد او و پنجره های هستند که در برابر دیده گان پرسشگر وی کشوده شده است .آنها مثل آیینه همان قدر که خوبی ها را پیش چشم می آورند عیب‌ها را هم به ما می نمایانند. انسان بی دوست همواره غمگین است به بیان دیگر تنهایی یکی از سنگین ترین مثاعب است .رسول اکرم -صلی الله الیه و آله می فرمایند انسان بر دین و آیین دوست و همنشین خود است صناعی غزنوی می گوید…
    امّا در میان تمامی حواس مطمئن ام که حس بینایی باید لذّت بخش ترین حس باشد بویژه این یافته ها برای کسانی بکار می رود که در بزرگسالی بینای خود را از دست داده‌اند آنها همه چیزهای دیدنی و شنیدنی را بدون توجه، حس می کنند.
    پس جواب خود بگوید بر وجحی که در متقدم طعن نکند و در مهاوراطی که به حضور او میان دو کس رود خوز نمایید و اگر از او پوشیده دارند اصتراغ سمع نکند .دائیه ای در باطن من پدید آمد که به هیچ وجه در آن حالت که اندر بودم راضی نتوانستم بود. از این دید، میهن برای همۀ هم پیوندگان و باشنده گان مادرانه رفتار میکند .بدخواهان دست ستم به سوی این مهره آشیان وطن دراز کرده‌اند برای من گذر فصل ها و حرکتی که با نوک انگشتانم احساس می کنم نمایش مهیّج و پایان ناپزیر است.
    انسان تحت تاثیر رفتار و کردار دوست قرار می گیرد و رفیق بد عامل ویرانگری و یار و همدم نیکو خصال باعث شکل گیری و پرورش شخصیت متعالی انسان است .سرفاًاز طریق لمس کردن توجهم را جلب می کنند.لطافت برگ را حس می کنم.عاشقانه دست هایم را بر روی پوست صاف یا پوستۀ زبر و درهم و برهم درخت می کشم.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.